Terugblik 2018

Shantykoor Odd Swallows

Terugblik 2018

Het jaar 2018 was weer een druk jaar voor ons koor. Wij hebben in totaal 14 keer opgetreden met als hoogtepunten: het optreden bij Omrop Fryslân in het programma Noardewyn op 8 juni, het optreden op het Rozenfestival in Lottum op 12 augustus en het Vierkorenconcert in Heerenveen op 2 november. Verder zijn er een paar nieuwe leden bij ons koor gekomen.

Voor het nieuwe jaar hebben we ook al weer veel uitnodigingen gekregen om op diverse locaties op te treden. Zo zullen wij optreden in Steenwijk op het Zeekorenfestival op 20 januari en we zullen te vinden zijn in de feesttent in Oudehaske op 25 mei.

Wij wensen u allen goede feestdagen en een goed uiteinde.  Wij hopen u weer te zien bij één van onze optredens in het nieuwe jaar. Mocht u zich willen aansluiten bij ons koor of ons willen boeken, dan kunt u ons altijd een bericht sturen via de contact pagina.

Plaats een reactie